KUNDESERVICE


Marie Grattan
Kommuner i Midtsverige
samt Danmark og Norge
Telefon: +46(0)435 369 46
Fax: +46(0)435 369 40
E-mail: marie.grattan@pwsab.se


Anneli Lindberg
Entreprenører i Sverige, Finland
samt indkøbsansvarlig
Telefon: +46(0)435 369 35
Fax: +46(0)435 369 40
E-mail: anneli.lindberg@pwsab.se


Magdalena Nilsson
Forhandlere samt kommuner
i Nord- og Sydsverige
Telefon: +46(0)435 369 33
Fax: +46(0)435 369 40
E-mail: magdalena.nilsson@pwsab.se


Ulrika Tomsson
UWS
Telefon +46(0)709 52 25 51
Mail ulrika.tomsson@pwsab.se

SALG


Håkan Vesterlund
Regionchef Sverige
Mobil +46(0)706 27 75 75
E-mail hakan.vesterlund@pwsab.se


Magnus Westerholm
Regionchef Midtsverige
Mobil +46(0)706 17 17 00
Tlf. +46(0)13 12 66 50
E-mail magnus.westerholm@pwsab.se


Anna Carin Östlund
Sælger Sydsverige
Mobil +46(0)721 79 09 11
Fax +46(0)435 369 40
E-mail annacarin.ostlund@pwsab.se


Morgan Holm
Sælger Offentlige miljøer og møbler
Mobil +46(0)721 77 76 80
Fax +46(0)435 369 40
Mail morgan.holmpwsab.se


Patrik Göransson
Quattro Select
Mobil +46(0)709 49 76 60
Fax +46(0)435 369 40
E-mail patrik.goransson@pwsab.se


Henrik Lysholm
Produktansvarlig Public Furnish,
forhandler og UWS
Mobil +46(0)702 60 75 75
Fax +46(0)435 369 40
E-mail henrik.lysholm@pwsab.se


Mikael Andersson
Säljare Göteborgsregionen
Mobil +46(0)708 92 34 96
Fax +46(0)435 369 40
Mail mikael.andersson@pwsab.se


Camilla Fyhr
Säljare Stockholmregionen
Mobil +46(0)70 952 26 69
Fax +46(0)435 369 40
Mail camilla.fyhr@pwsab.se

PWS SERVICE


Peter Håkansson
Service
Mobil +46(0)701 44 84 73
Fax +46(0)435 369 40
E-mail peter.hakansson@pwsab.se


Daniel Nilsson Weikel
Service
Mobil +46(0)731 44 65 51
Fax +46(0)435 369 40
Mail daniel.nilsson@pwsab.se


Tobias Nordlund
UWS Service
Telefon +46(0)435 369 34
Mobil +46(0)766 77 67 33
Mail tobias.nordlund@pwsab.se

Adm. dir.


Dan Håkansson
Adm. dir., PWS Nordic AB
Mobil +46(0)70 692 65 05
Fax +46(0)435 369 40
E-mail dan.hakansson@pwsab.se

ØKONOMI


Gustaf Johnson
CFO
Telefon +46(0)435 369 45
Mobil +46(0)702 21 93 10
Mail gustaf.johnson@pwsab.se


Marie Karlsson
Controller
Mobil +46(0)435 369 31
Fax +46(0)435 369 40
E-mail marie.karlsson@pwsab.se


Annette Nilsson
Controller
Telefon +46(0)435 369 37
Fax +46(0)435 369 40
E-mail annette.nilsson@pwsab.se


Lena Stjerna
Økonomiassistent
Telefon +46(0)435 369 41
Fax +46(0)435 369 40
E-mail lena.stjerna@pwsab.se